+371 28214678
JAUNAIS ARMATRAC JAU PIEEJAMS!!!
(ievietots 16.07.2015)


ArmaTrac un motokross
(ievietots 12.08.2014)

Motokross jau gadu desmitiem ir viens no populārākajiem sporta veidiem Latvijā. To nosaka ne tikai Latvijas motokrosa agrākie panākumi un tradīcijas, bet arī šodienas sportiskie sasniegumi Eiropas un Pasaules motokrosa čempionātos un regulāra Pasaules čempionāta līmeņa motokrosa pasākumu norise Latvijā.

9. un 10. augustā Ķegumā "Zelta Zirgs" trasē notika Pasaules čempionāta blakusvāģu klasē Latvijas Grand Prix un Eiropas čempionāts Kvadri OPEN klasē. Latvi ...

Dalība izstādē Rāmavā
(ievietots 14.11.2013)

Rāmavas rudens izstāde jau tradicionāli lauksaimniekiem iezīmē rudens darbu noslēgumu.Izstādē, kas notika no 2013 gada 3. līdz 6. oktobrim, tika demonstrēta lauksaimniecības tehnika kā arī divas plašas ekspozīcijas „Lauku sēta” un „Šķirnes trusis”. Jau tradicionāli mūsu firma piedalījās ar Lietuvā ražotajiem miglotājiem, tomēr svarīgākais ko vēlējāmies bija parādīt mūsu jaunumu - ArmaTrac traktorus.

Apmācības ArmaTrac rūpnīcā
(ievietots 03.10.2013)

Kā ArmaTrac klientam Jums ir svarīgi lai jebkurā brīdī būtu pieejamas labākās rezerves daļas un servisa atbalsts. ArmaTrac rūpnīca, regulāri rīkojot mācības, rūpējas, lai vietējam servisa partnerim būtu pareizās iemaņas un zināšanas par ArmaTrac traktoriem un jaunākajām tehnoloģijām, kas ieviestas tajos.

Trak’Teh’Dienas Rucavas novada Dunikas pagastā
(ievietots 03.10.2013)

2013. gada 17. augustā Rucavas novada Dunikas pagasta Sikšnu ciemā ar Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas vēstules nolasīšanu tika atklātas gadskārtējās uzņēmēju dienas Rucavas novadā ”‘TRAK’TEH’DIENAS DUNIKĀ 2013” . Šogad pasākuma tēma bija lauksaimniecība Padomju laikos un pasākuma dalībnieki bija aicināti ievērot kolhozu laiku ģērbšanās modi un uzvedību.

Rucavas un Dunikas pagastu zemnieku dižojās ar saviem dzelzs rumakiem, notika trak ...

© HM AGRO SIA
2013
Izstrādātājs:
Multisoft